02:36 am - Sunday 23 January 2022
-4°C
Tiranë

Suarez: Neymar nuk shkon te Real Madrid

Paradoks | 23:01 - 04.12.2017

Neymar la Barcelonën për një shumë rekorde prej 222 milionë euro në gusht, për të nënshkruar kontratë me PSG deri më 2022.

Suarez beson që braziliani që të kalojë në Bernabeu është i pamundur.

“Jo more. Sinqerisht nuk e shoh të ndodhë ajo”.

“E njoh se si Neymar është dhe e di admirimin që ka pasur për Barcelonën dhe bashkëlojtarët”, ka shtuar ai.

“Nuk e shoh atë [Neymar] që të shkojë në Real Madrid”, ka pohuar uruguaiani.


Etiketa: