09:23 am - Friday 28 January 2022
-1°C
Tiranë

Shkup, përleshje me armë zjarri mbetet i vrarë një shqiptar

Paradoks | 11:47 - 25.11.2017

Shkup – Një person ka ndërruar jetë pasi i njëjti është gjuajtur me armë në Çair të Maqedonisë.

Viktima Ismet Arifi, sipas burimeve të Alsat ka pasur dosje kriminale.

Megjithatë, ende nuk dihet autori dhe motivi i vrasjes.

Ekipet policore dhe gjykatësi hetues kanë dalë në vendngjarje, ndërsa autori i vrasjes është në kërkim.


Etiketa: