12:17 am - Monday 25 October 2021
2°C
Tiranë

Ndahet nga jeta aktori i njohur

Paradoks | 09:17 - 15.09.2020

Aktori i njohur shqiptar, i dashur për të gjithë ne, Adem Mikullovci ka ndërruar jetë mbrëmë në orët e vona. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij e cila në rrjetet sociale ka shkruar:

“Sonte pas mesnatës në ora 00:20 ndëroj jetë më i dashuri jonë Adem Mikullovci! Për informata tjera dhe ceremoninë e varrimit ju lajmërojmë”.