11:08 am - Wednesday 19 January 2022
-1°C
Tiranë

Mytaher Haskuka voton në ora 10:00

Paradoks | 21:08 - 18.11.2017

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje! për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka, voton në Shkollën Teknike “11 Marsi”, në ora 10:00.

Mytaher Haskuka dhe kandidati i PDK-së, Shaqir Totaj, nesër do të përballën në balotazh.