08:13 am - Friday 28 January 2022
-3°C
Tiranë

Maitland-Niles i Arsenalit me kontratë të re

Paradoks | 21:17 - 09.02.2018

Trajneri i Arsnealit, Arsene Wenger, dëshiron që t’ia ofrojë një marrëveshje të re futbollistit Ainsley Maitland-Niles, raporton ESPN FC.

Wenger është i impresionuar nga 20 vjeçari, dhe do që të sigurohet se ai do të qëndrojë te ky klub duke zgjatur kontratën e tij.

Kontrata aktuale e Maitland-Niles skadon më 2019.


Etiketa: