08:04 am - Friday 28 January 2022
-8°C
Tiranë

Liverpooli nuk arrin më shumë se një barazim ndaj Sevillas në Anfield

Paradoks | 23:17 - 13.09.2017

Liverpooli nuk arriti më shumë se një barazim 2-2 ndaj Sevillas në Ligën e Kampionëve.

Reds ishim më të mirë në këtë takim, por shpërdoruan shumë.
Pas këtij barazimit Liverpooli renditen e parë me një pikë, pastaj Sevilla, Spartaku i Moskës dhe Mariboi gjitha me nja një pikë në Grupin E.


Etiketa: