11:21 am - Wednesday 19 January 2022
1°C
Tiranë

Deputeti Frashër Krasniqi e rrahu keq Milaim Zekën në një emision televiziv [video]

Paradoks | 20:25 - 29.09.2017

Deputetët Frashër Krasniqi dhe Milaim Zeka janë përleshur në studion e emisionit INFO LOKALE në Klan Kosova.

Përleshja ka ardhur pas një debati të ashpër në mes të dy deputetëve, njërit nga Vetëvendosje e tjetrit nga Nisma.
Shikojeni videon e plotë se si ndodhi gjithçka:


Etiketa: