09:27 am - Friday 28 January 2022
-1°C
Tiranë

Dembele afër kalimit te Barcelona

Paradoks | 08:57 - 11.08.2017

Barcelona është e sigurt për të arritur një marrëveshje për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele.

Djaloshi i ri francez është ‘zhdukur’ dhe nuk ka trajnuar dje (e enjte) pasi Barça paraqiti një ofertë fillestare për të – të cilën Dortmundit konfirmoi se ata e kishin hedhur poshtë.


Etiketa: